Videoclip Pesten, STOP pesten NU met dans uitgevoerd door de Mountain Dancers uit Alverna. | Stop Pesten NU

Videoclip Pesten, STOP pesten NU met dans uitgevoerd door de Mountain Dancers uit Alverna.

Pesten, STOP pesten NU. Misschien ben jij vroeger gepest, misschien was je een pester. Misschien word je nu gepest of ben je aan het pesten. Op school, op de sportclub, op de werkvloer. Pesten komt helaas nog veel voor. Dit is grensoverschrijdend gedrag en mag NOOIT getolereerd worden. De pijn, het verdriet, je kleiner voelen totdat je denkt er niet meer toe te doen. En je het wilt laten stoppen door zelf te stoppen…met leven. Onze dans komt akelig dichtbij. Hij neemt je mee in het gevoel van pesten en gepest worden. De impact en consequentie. In dit geval met een verdrietig einde. Laten we STOPPEN met pesten NU. Want die lege stoel moet voorkomen worden…. De dans heet “Empty Chair” en wordt uitgevoerd door de Mountain Dancers uit Alverna.

Doelgroep: 
Kinderen en jongeren

Kenniscentrum Pesten per doelgroep

Doneer button

Stichting Stop Pesten Nu vertrouwt volledig op vrijwillige donaties en de inzet van vrijwilligers om haar belangrijke werk mogelijk te maken. Wij ontvangen geen subsidies, waardoor wij volledig afhankelijk zijn van de steun van mensen zoals u.

Tip van de redactie! Heb je haast? Navigeer dan snel naar:

Angela

► Scholen & Professionals Kenniscentrum Pesten in het Onderwijs

► Sportverenigingen Kenniscentrum Pesten in de Sport

► Werkgevers Kenniscentrum Pesten op het WerkJan Joost

► Ouderen Kenniscentrum Pesten in Woonzorgcentra

Tip Stop Pesten Nu

 

Breng snel een bezoekje aan ...

Kenniscentrum (Klassiek) Pesten 

Kenniscentrum Online pesten (cyberpesten)

Kennisbank & Downloadcentrum o.a. Beleid & Factsheets  / Handleidingen / Lesmaterialen Posters / Wetenschappelijke Onderzoeken 

► Ik word gepest, wat kan ik doen